İFTAR YEMEĞİ DEĞİNİLECEK KONULAR

1. Hoşgeldiniz

 

2. İftar yemeği yeri

Yerle ile ilgili çok tartışmalar oldu. Böyle bir yerde yapılması daha mahrem, daha mütevazi, daha özgür ve daha samimi bir ortam olacağı için

 

3. Yapılan çalışmalar ile ilgili teşekkürler

 

ÇEVRE BİRİMLERİ:

Çevre birimlerin katılımından sonra çok az bir personelle çalışmalarına rağmen şu ana kadar çiddi hiçbir sorun yaşanmamıştır. Arkadaşlarıma bu gayrelerinden dolayı minnetarım.

 

YAPIM VE PROJE:

Yeni ve geçen yıllardan kalma Milli Eğitim yatırımları ile ilgili yaklaşık maliyet ve diğer işlemlerin büyük bir hızla gerçekleşmiştir. Başarılarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

 

YAPI DENETİMİ VE MALZEMELERİ:

Yeni bir uygulama olmasına rağmen hızlı bir adaptasyon sağlanmış denetim camisında Müdürlüğümüzün prestiji artmıştız. Arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

 

İMAR VE YAPI KOOPERATİFLERİ:

Aynı şekilde kooperatiflerle ilgili sorunsuz işler gerçekleşmiş ve imar konularındaki önemli yazışmalar ve görüşler profesyönelce yazılmıştır. Ayrıca ÇDP işlemleri sorunsuz gerçekleşmiştir.

 

TABİAT VARLIKLARI:

Hızlı bir şekilde dosya transferleri gerçekleştirilerek Şanlıurfa bölgeler arasında ilk toplantı gerçekleştiren Müdürlük olmuştur.

 

İNSAN KAYNAKLARI

Müdürlüğümüzün lokomotifi olan idari işler arkadaşların en güvendiği müdürlük olmuştur. Çözüm odaklı çalışmaları müdürlük işlerimizi çok rahatlatmıştır.

 

KALİTE YÖNETİM VE İHALE TAKİP BİRİMLERİ

Çevre ve Şehircilik olarak kalite işleri revize edilmiş ve Müdürlüğümüz kalite olarak tescil edilmiştir. Ayrıca yapılan ihalelerde hiç sorun yaşanmamıştır.

 

4. İzin ve raporlar

İzin konularında hep esnek davrandık ancak bazı arkadaşlar rapor alarak bunu suistimal ediyor. Hakedilmeyen birşeyi almak doğru olmasa gerek.

 

5. Binamızın ile ilgili yenilikler

Binamızda her sene olduğu gibi bu yılda bir tadilat devam ediyor. Arşivler için daha geniş imkanlar olacak ve yeni bir lokal hizmete girecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: